Wednesday, 18/10/2017 | 3:46 UTC+0

С 3 ноября НБУ отменяет запрет на валютные расчеты по импорту без ввоза товара в Украину и при ввозе товара по «старым» декларациям

С 3 ноября НБУ отменяет запрет на валютные расчеты по импорту без ввоза товара в Украину и при ввозе товара по «старым» декларациямНаціональний банк України з 3 листопада скасовує ряд обмежень з валютних операцій , включаючи заборону на валютні розрахунки по імпортних операціях без ввезення товару на територію України і якщо продукція була ввезена на територію України на підставі ввізної митної декларації терміном оформлення понад 180 днів , повідомляється на сайті регулятора .
Одночасно регулятор знизив поріг документального підтвердження відповідності кон’юнктурі ринку контрактних цін на роботи , послуги , права інтелектуальної власності , які є предметом договору резидентів з нерезидентами , з 100 до 50 тис . Євро для забезпечення належного контролю з боку банків за операціями резидентів .
Як повідомляв УНІАН , Нацбанк з 23 вересня заборонив проведення розрахунків в іноземній валюті по імпортних операціях без ввезення товару на територію України , а також якщо продукція була ввезена на територію України і пройшла митне оформлення на підставі ввізного декларації з датою оформлення більше 180 днів.
Крім цього , заборонений повернення за кордон коштів іноземних інвесторів , отриманих від продажу цінних паперів українських емітентів за межами фондових бірж , крім держоблігацій , а також від продажу корпоративних прав юросіб, які не оформлених акціями , та дивідендів .
Також регулятор заборонив проведення валютних операцій на підставі своїх індивідуальних ліцензій , крім розміщення валютних цінностей на рахунках за межами України юридичними особами .
www.ua-banker.com

About

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

.