Friday, 22/9/2017 | 11:05 UTC+0

«Концерн Хлібпром» увійшов до рейтингу найбільших агрокомпаній України

«Концерн Хлібпром» увійшов до рейтингу найбільших агрокомпаній УкраїниПАТ «Концерн Хлібпром» увійшов до переліку авторитетного рейтингу «ТОП-200. Рейтинг найбільших агрокомпаній України» від видавництва «Економіка».
За результатами діяльності компанії у 2013 році укладачі проекту віднесли її одразу в кілька ренкінгів – найбільших агрокомпаній, найбільших роботодавців та галузевий рейтинг.
Основний показник за яким ранжували агрокомпанії – чиста виручка. За рівнем доходу у 2013 році «Концерн Хлібпром» посів 78-ме місце з показником 778 млн грн.
В галузевому розділі за обсягами виробництва компанія зайняла 4-ту стрічку серед найбільших виробників хліба. Протягом звітного періоду підприємство виготовило 42,6 тисяч тонн продукції.
Серед найбільших роботодавців в агросфері «Хлібпром» посів 9-ту позицію з кількістю працівників – 3562 особи.
Довідка:
ПАТ «Концерн Хлібпром» одне з найбільших підприємств українського ринку хліба, яке щодня виготовляє до 300 тонн продукції – хлібної, хлібобулочної, кондитерської та тістових напівфабрикатів. В структуру Компанії входить 8 переробних підприємств, що розташовані у Львівській та Вінницькій областях. Компанії належать ТМ «Хлібна хата», «Вінницяхліб», «Львівський хліб», «Живий злак», Panerini, Bandinelli, «Любляна» та «Наминайко».

About

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

.